Hurdacılar

Hurdacılar
Hurda alan firmalar arasında işini dürüstlükle ve yüksek şeffaflıkla yapan bir firma tarafından hizmet almanız sizin lehinize olacak bir durum olur. Özellikle toplu olarak elinizde hurda var ise veya yıkılması/sökülmesi gereken fabrika, depo, köprü, gemi gibi makro yapılar da dahil olmak üzere bütün hurda materyal çeşitlerinin ve kaynaklarının alımı tarafımızdan şeffaf hizmet anlayışıyla gerçekleştirilmektedir.

Hurdacılar olarak tanımladığımız kişiler mevcutta var olan hurda sahipleriyle gerekli geri dönüşüm işlemlerinin sağlanması için işlem görmesi gereken tesisler arasında aracı olan önemli meslekler arasındadır.
Özellikle hurdacılar arasında her firma yüksek tonajlı hurda alımını gerçekleştiremez. Çünkü toptan hurda alımı / yüksek tonajlı hurda alımı için hurdacı olan firma tarafından var olması gereken dozer, konteyner gibi ekipmanlara sahip olunması gerekir. Metsan Metal Hurda olarak referanslarımızın bizi tercih etmesinin sebebi, işimizi ciddiyetle, şeffaflıkla ve profesyonellik içerisinde yapıyor olmamızdır.

Hurdacılar genelde yüksek fiyattan hurda alım yaptıklarını iddia ederler. Ancak bu durum gerçeği yansıtmamaktadır. Hatta bazı hurdacılar, şeffaf fiyatlandırma yapmazlar. İş sürecinde ekstra masraf çıkarırlar ve sizin kar oranınızı düşürürler.

Metsan Metal Hurda olarak dürüst ve şeffaf hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyet odaklı olarak çalışırız.

Sizler için özellikle yüksek tonajlı hurda alımları için öncelikli olarak size doğru hurda alım fiyatına hizmet verecek önde gelen hurdacılar arasında yer alıyoruz.

https://www.metsanmetalhurda.com/hurda-fiyatlari.html Metal hurdacılık başta olmak üzere bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurda gibi tüm hurda türlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.
Hurdacılık sektörünü canlı tutan unsurun, siz değerli müşterilerimiz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu sebeple her zaman hurda borsasını yakından takip ediyor ve en doğru hurda fiyatlandırmasını tarafınıza sağlıyoruz.
Hurdacılar arasında her zaman size net bir şekilde fiyat teklif eden hurdacı ile çalışmaya çalışın.

Hurda neredeyse biz oradayız!
Hurdacılar arasında yüksek müşteri memnuniyetine odaklanarak dürüst bir şekilde nitelikli hurdacı hizmetlerini 20 yıldır sağladığımız için çok gururluyuz.

İstanbul Hurdacı

Metsan Metal Hurda olarak birincil olacak şekilde ilkeleştirdiğimiz doğru ve hızlı hurdacılık hizmetini sağlayan sayılı hurdacı arasında yer alıyoruz.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem çevreye duyarlı bir davranışta bulunmak istiyorsanız hurdalarınızı çöpe değil, işini ciddiye alarak yapan bir hurdacı ile çalışmaya dikkat edin.
Sadece İstanbul bölgesinde değil, tüm Türkiye’de aktif olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz.
Her zaman hurdalarınızı adresinizden teslim almak üzere ve peşin ödemeli olacak şekilde sizden alırız.

 

Hurda tartım işlemlerinde hurdalarınızı düşük ağırlıktan ve fiyattan göstermeye çalışan hurdacılar olacaktır. Bu sebeple hurdalarınızı satacağınız firmayı iyi araştırmaya çalışın ve size fiyat ve hizmet konusunda güven veren hurdacı tarafından hizmet almaya çalışın.
Metsan Metal Hurda’dan hurda fiyat teklifi almak için 0530 583 90 74 numarasından her zaman bize ulaşabilirsiniz.

İnternet sitesi https://sirdashatti.name.tr
Yazı oluşturuldu 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön